MBM to polska fundacja kreatywna w obszarze płatności cyfrowych

Fundacja MBM, jako polska fundacja kreatywna, oferuje zaawansowane wsparcie dla artystów, wykorzystując technologię blockchain i inwestycje w Metaverse.

Jako fundacja kreatywna jesteśmy kuźnią talentów

Fundacja MBM oferuje zaawansowane wsparcie edukacyjne. Nasi artyści otrzymują pełen pakiet wsparcia, w tym granty i stypendia artystyczne, umożliwiający im realizację najbardziej wymagających projektów. Łączymy kreatywne myślenie z nowoczesnymi technologiami. Budujemy zainteresowanie inwestycjami w dzieła sztuki oraz potencjał młodych twórców.

Nasza misja

Propagujemy inicjatywy mające na celu zwiększanie bezpieczeństwa obrotu bezgotówkowego, przy użyciu płatności cyfrowych oraz wsparcie artystów poprzez edukację. Budujemy innowacyjne narzędzia oparte na technologii blockchain. Wprowadzamy rozwiązania pozwalające na realizację kreatywnych idei w sferze NFT i Metaverse. Poszukujemy inwestorów online w obszarze płatności cyfrowych.

Roczny program wsparcia

Angażujemy się we współpracę przez okres 12 miesięcy, podczas którego pomagamy, wspieramy, podpowiadamy i doradzamy, jak zrealizować cele edukacyjne.

Najlepsze zasoby edukacyjne

Współpracujemy z ekspertami z całego Świata, liderami opinii, trenerami oraz mentorami, jak również podmiotami komercyjnymi.

Współpraca międzynarodowa

Umożliwiamy naszym podopiecznym oraz projektom kontakt z przodującymi protokołami i technologiami, umożliwiając walidację projektu.

Granty i dotacje dla artystów

Udzielamy pomocy finansowej w postaci grantów dla Twórców oraz dotacji dla projektów, które wpisują się w realizowane cele statutowe.

Globalne uznanie

Najlepsze pomysły i projekty kreatywne uzyskują finansowanie od współpracujących z nami inwestorów, dając możliwość debiutu na arenie międzynarodowej.

Program wymiany

Dajemy możliwość wymiany doświadczeń oraz pracy w międzynarodowych centrach w Kanadzie, Hong Kongu, Litwie, Estonii, USA.

Wspierane projekty

ARTT.Network

Stypendia dla artystów oparte na technologii blockchain.

Fundacja MBM to fundacja kreatywna w obszarze nowoczesnych technologii

”Wspieramy rozwiązania, które angażują całe zespoły, propagując idee bezpiecznego obrotu bezgotówkowego, przy użyciu płatności cyfrowych, przez zastosowanie trwałego nośnika, jaki zapewnia technologia blockchain.”

Wojciech Kaszycki
Prezes Zarządu Fundacji MBM

Dołącz do nas!

Poszukujemy darczyńców, projekty zainteresowane współpracą, Inwestorów chętnych wspierać naszych podopiecznych, wolontariuszy oraz inne współpracujące podmioty.